Bir kadının başına gelebilecek en güzel şey anne olmak

Bir kadının başına gelebilecek en güzel şey, anne olmaktır.. Bebeklerine sarıldığında dünyanın durmadığı, dertlerinin unutulmadığı, fırtınaların dinmediği bir anne düşünemiyorum. İnsanın yavrusu, kalbinin yarısı…

Ancak her kadın, istediği an çocuk sahibi olamayabiliyor.. Bazen bir ay iki üç aya, üç ay üç yıla uzayabiliyor… Bu da çocuk sahibi olamama yani “infertilite” dediğimiz durum anlamına geliyor. Ben de bir anne olarak, isteyen herkesin istediği zaman bu eşsiz duyguyu tadabilmesinden çok mutluluk duyuyorum..

Bu nedenle, günümüzde yardımcı üreme tekniklerinin bu derece gelişmiş olması beni çok mutlu ediyor.. Aşılama amaçlı yumurtlamayı artırıcı tedaviden tüp bebeğe kadar geniş bir spektrum oluşturan yardımcı üreme teknikleri, bizim de birçok güzel kadının anne olmasına, bu muhteşem duyguyu tatmasına aracı olmamızı sağlıyor.. Ne mutlu..

İyi de bir haber vererek bitireyim bu yazımı: Acıbadem Bodrum Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nin açılışı için hazırlıklar son hızıyla devam ediyor.. Yeni yılın ilk aylarında açılması planlanan merkezimizi, biz de çocuk sahibi olmak isteyen Egeli hanımlarımız gibi dört gözle bekliyoruz. Bir başka iyi haberse, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Acıbadem Sağlık Grubu’nun elele düzenlediği bir kampanya haberi… http://www.umutlargercekoluyor.com/ sitesinden daha detaylı bilgi edinebileceğiniz bu kampanya, birçok aileye umut olacak.. Bu tüp bebek tedavilerinin 500 kadarının ise bizim hastanemizde, yani Bodrum Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde yapılması planlanıyor..

Dileriz biz de birçok ailenin umudunun gerçek olmasıne vesile olabiliriz…

0 +
YILLIK TECRÜBE
0 lerce
MUTLU HASTA
0 lerce
MUTLU DOĞUM HİKAYESİ
0 +
YILDIR BODRUM'DA

Randevu için telefon numaramız: +90 252 358 5588