Seyahat Planı

aybala akıl jinekolog kadın doğum uzmanı bodrum

Sağlık Turizmi

Bodrum, tüm dünyadan pek çok kişinin ziyaret etmek ve görmek istediği muhteşem bir doğaya, denize, yemeklere ve güzel insanlara sahip bir Ege kasabası… Artık dünya sağlık turizminin cazip merkezlerinden biri olmakta…

Bodrum’da, en son teknoloji ile donatılmış hastanelerde, güler yüzlü ve yetkin yardımcı sağlık çalışanları ile birlikte, yurt dışı ve şehir dışından gelen misafirlerimizin tedavilerinin ve ameliyatlarının sağlıklı olarak yapılabilmesi en önemli hedefimiz. Ayrıca bunun yanında konforlu bir tedavi süreci ve harika bir Bodrum tatili yaşamaları da bizim için önemli hedeflerden. Tedavinizi şekillendirirken ekibimiz tarafından oluşturulan ve size sunulan plan sayesinde hem zamanı size uygun şekilde değerlendirmeyi, hem de tedavinizin yanısıra muhteşem Bodrum’umuzu da hakkıyla yaşamanızı hedefliyoruz.

Size hazırlayıp ilettiğimiz ameliyat takviminiz rehberliğinde oluşturduğunuz uçuş planınızı bize ilettiğinizde detaylı seyahat planı ve otel önerilerimizi sizlerle paylaşabiliyoruz.

Havalimanından VIP araçlarımız ile otel transferinizi sağlayarak konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlayabiliyoruz.

En büyük hedefimiz, tedaviniz bittiği zaman sizi mutlu bir gülümseme ile evinize uğurlamaktır.

UÇUŞ

Bodrum, Türkiye’nin en çok direkt ve bağlantılı uçuş imkânı olan havalimanlarından birisine ev sahipliği yapmaktadır. Uçuş detaylarınızı bize ilettiğinizde VIP araçlarımızla sizi havaalanında karşılayarak, seçeceğiniz otele transferinizi gerçekleştireceğiz. Kliniğimizde ve anlaşmalı hastanemizde yapılacak ameliyat ve işlemlerinizden sonra otelinize ulaşımınızı da ekibimiz organize edecektir.

ANLAŞMALI OTELLERİMİZ

Bodrum’un seçkin otellerinden, sizi en çok rahat ettirecek ve enfes bir Bodrum deneyimi yaşamanızı mümkün kılacak en güzellerini seçtik. Tümü konforlu olmasının yanısıra hastanenize ve kliniğimize kolay ulaşımı olması nedeniyle seçildi. Size özel koşullarda anlaşmalı otellerimizden uygun olanı seçebilirsiniz. Nerede konaklamak istediğinizi bize bildirmeniz yeterli.

Anlaşmalı otellerimiz için bize ulaşabilirsiniz.