Ortadoğu Jinekolojik Endoskopi Derneği kongresi gerçekleşti

mesge_2013

 

Ortadoğu Jinekolojik Endoskopi Derneği’nin (MESGE – Middle East Society of Gynecologic Endoscopy) bu yıl ilk kez olarak, Antalya’da 24 – 28 Nisan tarihleri arasında düzenlenen kongresi, başarılı bir şekilde tamamlandı. Antalya’da gerçekleştirilen kongrede, jinekolojik endoskopi alanındaki son gelişmeler, yenilikler tartışıldı ve dünyaca ünlü Kadın Doğum Uzmanları’nın dünyanın farklı hastanelerindeki ameliyathanelerde canlı olarak gerçekleştirdiği ameliyatlar, katılımcı kadın doğum hekimleri tarafından ilgiyle izlendi. Kongreye, Türkiye’den ve özellikle Ortadoğu ülkeleri olmak üzere çeşitli ülkelerden yaklaşık 700 kadın doğum hekimi katıldı.

MESGE kongresinde ayrıca bir de Genç Endoskopistler Platformu oturumu gerçekleştirildi. Bu oturumda, platform üyelerine konuşma şansı verildi ve çeşitli konularda hazırlamış oldukları sunumları yerli ve yabancı katılımcıların huzurunda gerçekleştirdiler.

Fotoğrafta, ben de Sayın Fatih Şendağ hocamız tarafından bana verilmiş olan görev doğrultusunda, “Learning of endoscopy in Turkey – Türkiye’de endoskopi eğitimi” başlıklı sunumumu yaparken görünmekteyim.

fotoğraf (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 +
YILLIK TECRÜBE
0 lerce
MUTLU HASTA
0 lerce
MUTLU DOĞUM HİKAYESİ
0 +
YILDIR BODRUM'DA

Randevu için telefon numaramız: +90 252 358 5588